Dnešní datum: 8. 12. 2019, 49. týden roku
Kategorie: Školní družina, Aktuální školní rok

Výlet ŠD do Muzea betlémů na Karlštejně

Výlet ŠD do Muzea betlémů na KarlštejněVážení rodiče, na úterý 10. 12. 2019 jsme pro děti připravili výlet do Muzea betlémů na Karlštejně.

Půjde o poslední výlet školní družiny v tomto kalendářním roce a tak ho někteří mohou považovat za mikulášský nebo jen za adventní. Součástí výletu je prohlídka muzea a všech možných betlémů, které ukrývá (v době adventu jsou tu perníkové betlémy a velký hrající Královský betlém). V místě muzea je i možnost malého nákupu. Informace najdete na stránkách www.muzeumbetlemu.cz

Přihlašovat můžete všechny děti školní družiny na nástěnce v nové budově. Prosíme přihlášení a platbu proved´te souběžně, u vychovatelek, ODD. číslo 4. Zapsané, ale nezaplacené děti budou nahrazeny platícími. Počet míst je 45. Jedeme vlastní dopravou.

Odjezd: 13.30h

Příjezd: 16.30h

S sebou: svačina, pití, teplé oblečení, kapesné (dle uvážení rodičů)

Cena: 150Kč