Dnešní datum: 8. 12. 2019, 49. týden roku
Kategorie: Aktuální školní rok

Vánoční vyrábění v 1.D

Vánoční vyrábění v 1.DPřestože je teprve polovina listopadu, ve většině tříd probíhá vyrábění výrobků na Vánoční posezení s punčem. Naše prvňáčky tato akce čeká letos poprvé, všichni se s velkou chutí pustili do práce.

Dětem přišla na pomoc velice šikovná a obětavá maminka paní Pekárková, která vymyslela krásný námět na vánoční výrobek. Veškerý materiál pro děti připravila, přivezla a strávila ve škole rušné dopoledne. Paní Pekárková už několikátým rokem ochotně pomáhá při přípravách na prodejních akcí dětí,  její nápady jsou vždy krásné a originální. Stejně tak tomu bylo i letos. Děti  strávily pěkné dopoledne při práci, která je velmi bavila a výsledek rozhodně stojí za to. Při práci nám také pomáhala další maminka paní Beranová, která byla výraznou posilou našeho pracovního týmu, a také jí patří velké poděkování. Jsme vždycky rádi, když rodiče jsou ochotni zapojit se do dění ve škole, jejich pomoc vždy přivítáme. Ještě jednou moc děkujeme.

Děti z 1.D a tř. učitelka Petra Svobodová