Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/zsrudna.cz/www/require/load.php on line 569 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/zsrudna.cz/www/require/load.php on line 569 Základní škola Rudná - Taneční skupina DEMO
Dnešní datum: 18. 01. 2021, 03. týden roku
Kategorie: Zájmové kroužky, Aktuální školní rok

Taneční skupina DEMO

Taneční skupina DEMOTS DEMO, z.s. provozuje taneční kurzy pro děti a mládež se specializací na disco dance, modern dance a okrajově street dance.

V rámci činnosti učíme děti nejen pohybovým dovednostem, ale taktéž se snažíme rozvíjet v nich vlastnosti slušného sportovního, ale i společenského chování, učit je zodpovědnosti, spolupráci,  aj. Snažíme se tak o to, aby je kroužky nejen bavily, ale byly jim přínosem po fyzické, ale i duševní stránce. Následující školní rok budeme slavit 10 výročí od vzniku naší Taneční skupiny DEMO. Za tuto dobu se naše děti mohou pyšnit řadou úspěchu i na mezinárodním tanečním "poli". Doposud jsme působili (a nadále také budeme) na Praze 13,5 a 4 a od půlky září 2020 budeme otevírat i pobočku v ZŠ Rudná a to ve středu 16,00-17,30 hod.

Více informací se dočtete po kliknutí na obrázek níže ...

 

Taneční skupina DEMO

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.