Dnešní datum: 21. 09. 2019, 38. týden roku
Kategorie: Aktuální školní rok

ŠvP 5.A a 6.B - Benešovský Mlýn

ŠvP 5.A a 6.B - Benešovský MlýnDěti v pořádku dorazily na místo! Průběžně budeme přidávat zprávy a fotografie (FOTOGALERIE).

Úterý

Před budíčkem, který byl v půl osmé, byli všichni vzhůru. Očekávaný déšť nepřišel, proto jsme mohli místo učení do programu zařadit 10 km procházku lesem. Po poledním odpočinku následovalo sportovní klání ve frisbee a v bränballu. Po odpolední svačině nám program narušil vydatný déšť, a proto se aktivity přemístily pod přístřešek. Děti hrály různé hry. Nejvíce je zaujala hra „Mágové“, při které se musely naučit krátkou báseň doprovázenou pantomimou.

Pondělí

Po příjezdu proběhlo ubytování do pokojů a následoval oběd. Po poledním klidu probíhalo rozřazení do čtyř týmů. V týmu děti vymýšlely název, pokřik a večer si vytvořily vlajku svého týmu.

Další fotografie jsou zde: FOTOGALERIE