Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/zsrudna.cz/www/require/load.php on line 569 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/zsrudna.cz/www/require/load.php on line 569 Základní škola Rudná - "Koronadoba" ve školní družině
Dnešní datum: 18. 01. 2021, 03. týden roku
Kategorie: Školní družina, Aktuální školní rok

"Koronadoba" ve školní družině

Vážení rodiče, díky za koronavirus -:). Máme méně dětí, skupiny jsou menší, fotky díky rouškám barevnější, ale naše energie je nezměrná a žádný koronavirus ji nezastaví. Můžeme si dovolit zajímavější, různorodé činnosti a pestrý program je na denním pořádku. Vždy se ve skupinách střídají pohybové, vědomostní, rukodělné, projektové a zájmové aktivity. Některé z aktivit jsme zachytili na fotkách, které jsou přiloženy ve fotogalerii. Tak směle do prohlížení. P.S. V září se zase těšíme na "normální" podmínky a všechny žáky družiny.