Dnešní datum: 8. 12. 2019, 49. týden roku
Kategorie: Aktuální školní rok

Dny pro záchranu života

Dny pro záchranu životaDnes 9.10. 2019 žáci čtvrtých ročníků absolvovali interaktivní program "Dny pro záchranu života". Program byl veden moderní, zábavnou a interaktivní formou. Žáci se naučili rozpoznat život ohrožující stavy, ošetřit drobná poranění nebo zlomeniny, zastavit krvácení, resuscitovat a zajistit (přivolat) lékařskou pomoc. V rámci dvouhodinového workshopu měli možnost si vše prakticky vyzkoušet v připravených modelových situacích. K dispozici měli plně vybavený sanitní vůz včetně všech přístrojů a vybavení, s nimiž profesionální záchranáři denně pracují. Na závěr žáci obdrželi diplom "Mladý záchranář". Děkujeme instruktorům za poutavý a poučný program a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.