Dnešní datum: 18. 07. 2018, 29. týden roku
Kategorie: Školní rok 2015/2016

Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku Základní školy Rudná

Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku Základní školy Rudná V předvečer ukončení školního roku 2015/2016 se v Sokolském domě v Rudné loučili deváťáci se svou základní školou.

Po důstojném nástupu absolventů přivítali mladí moderátoři Terezka a Marek pana starostu Lubomíra Kocmana, který pronesl úvodní řeč a program mohl začít. Sokolský dům, do posledního místečka zaplněný rodiči, prarodiči, pedagogy, sledoval prezentace žáků, kterými si všichni studenti připomněli svá uplynulá školní léta, okamžiky strávené ve škole i mimo ni, zavzpomínali na to, jací byli. S nejstaršími žáky školy se přišli rozloučit i zástupci  těch nejmladších. Společně si zahráli písničku s aktuálním názvem Už je to uděláno, už je to hotovo. Milým překvapením pro všechny přítomné bylo vystoupení  pana ředitele Pavla  Kasala. Svou archivní obrazovou prezentací a vtipným komentářem opět všechny přesvědčil o tom, jak dobře své svěřence zná, jak prožívá jejich školní i lidské osudy. Následovalo již tradiční šerpování, předávání pamětních listů, květin a dárků Městského úřadu. A na závěr děkování pedagogům, rodičům, ale především  třídním učitelkám tříd 9.A a 9.B, Gabriele Bařinové a Haně Novákové. 

Nechyběly ani studentské proslovy, fotografování, a  to všechno  vyvrcholilo závěrečným pěveckým vystoupením všech deváťáku. Loučení probíhalo vřele, vesele i důstojně, bylo plné emocí, úsměvů i slz.  Bylo takové, jaké má loučení se školou být. Snad nezapomenutelné. 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.