Dnešní datum: 22. 05. 2018, 21. týden roku
Kategorie: Školní rok 2015/2016

Druhý den osmáků na Tetřívku

Druhý den osmáků na TetřívkuPočasí dětem dnes přálo. Dopoledne, když bylo vyučování, pršelo, a tak je nemuselo sezení nad písemnými pracemi mrzet tak moc, jako kdyby svítilo sluníčko. Slunce se zapojilo do programu odpoledne - příhodné načasování.

I dnes instruktoři vymysleli velmi energické hry, navíc ovšem náročné pro bránici. Bránice pracovala naplno i přihlížejícím. Nenapodobitelné bylo ponožkové pexeso. Pokusila jsem se je co možná dokumentovat fotografiemi. Hrálo se s č i s t ý m i ponožkami (je přece teprve úterý), ale mezi účastníky vzniklo v důsledku výrazných čichových vjemů podezření, že se nějaký vtipálek neudržel a propašoval do sbírky jeden pár, který do té doby jen neležel v zásuvce. I štafetové závody v běhu družstev v nejrůznějších formacích byly zdrojem všeobecného veselí.

Děti lokaly kyslík i po večeři, i závěrečný program se odehrával venku.

P. S. Nastala změna v době pátečního příjezdu – vrátíme se kolem 15. hodiny.