Dnešní datum: 22. 04. 2021, 16. týden roku
Kategorie: Aktuality

Výuka 1. a 2 ročníku od 1.3.2021

Vážení rodiče,
od pondělí 1.3.2021 je ukončena prezenční docházka i žáků 1. a 2. ročníku, v dalším období je nahrazena distančním vzděláváním. Děti s největší pravděpodobností nebudou minimálně tři týdny chodit do školy. Toto opatření bylo vyhlášeno  v rámci nouzového stavu.

VÝUKA
V příštím týdnu se budou děti 1. a 2. ročníku vzdělávat pouze formou samostudia. Zadání jim předají paní učitelky ještě dnes nebo jej v pondělí najdete na našich stránkách v sekci Distanční výuka.
Výuka on line pro 1. a 2. ročník nebude v příštím týdnu probíhat.

V týdnu od 8. března máme jarní prázdniny. Práce nebude zadávána.

Od 15.3. bude distanční výuka složena ze samostudia a výuky on line pomocí programu ZOOM podle pravidelného rozpisu.

Děti si dnes odnesou domů všechny potřebné věci. Pokud je některé z dětí nemocné, či z jiného důvodu není ve škole, budou věci k vyzvednutí na recepci školy v pracovní dny mezi 8:00 – 17:00.


OBĚDY
Vzhledem k tomu, že probíhá distanční vzdělávání, mohou děti odebírat obědy do nádob ve školní jídelně. Pokud nemáte zájem o obědy, nezapomeňte je dětem odhlásit prostřednictvím webu na www.strava.cz nebo e-mailem na adrese jidelna@zsrudna.cz.


PÉČE O DĚTI RODIČŮ VYBRANÝCH PROFESÍ
Ve škole bude dále probíhat péče o děti rodičů vyjmenovaných profesí. Pokud máte zájem o zařazení svého dítěte do péče a splňujete dané podmínky, můžete vzhledem k okolnostem kontaktovat přímo ředitele školy. Během příštího týdne vyřešíte administrativní náležitosti žádosti v souladu s legislativou s odpovědným pracovníkem/pracovnicí na Krajském úřadě Středočeského kraje. O zařazení dětí do systému rozhoduje krajský úřad.
Péče bude zahájena v pondělí 1. 3. 2021 v 7:40. Zájemci napíší na adresu reditel@zsrudna.cz

 

V Rudné 26. 2. 2021

Pavel Kasal, ředitel školy


 

print Formát pro tisk