Dnešní datum: 1. 12. 2020, 49. týden roku

Volné dny a prázdniny - prosba

Vážení rodiče a žáci,
v příštím týdnu nebude probíhat výuka.

Ministr školství vyhlásil na pondělí a úterý volné dny, ve středu je státní svátek, ve čtvrtek a pátek jsou podzimní prázdniny.

Máme za sebou dva náročné týdny distanční výuky. V této chvíli není zcela zřejmé, jak dlouho bude tato situace trvat.
Já vám všem děkuji za přístup k práci a rodičům za pomoc, kterou vám poskytují.

Doufám, že naším společným přáním je návrat dětí do školy. Každý k tomu můžeme přispět svým dílem.
Jsem přesvědčený, že vy všichni, na rozdíl  od některých čelních představitelů tohoto státu, pravidla dodržujete.

V souladu s prosbou pana ministra školství, kterou adresoval ředitelům škol, vás prosím o dodržování daných opatření.

Pojďme my společně, bez ohledu na proklamace politiků, omezit v příštím týdnu  naše sociální kontakty na nezbytnou míru a pomoci tak snížit nárůst nakažených osob. Přispějeme tak k vašemu rychlejšímu návratu do školy.

My všichni společně to zvládneme. Já vám věřím.

V Rudné 23. 10. 2020
Pavel Kasal, ředitel školy