Dnešní datum: 19. 01. 2018, 03. týden roku
Kategorie: Aktuality

Rozdělení žáků v I. ročníku ve školním roce 2017/2018

I.A
Třídní učitelka :  Mgr. Zuzana Bezděková


1.         Vojta Černý
2.         Tomáš Čížek
3.         Filip Finstr
4.         Matěj Foglar
5.         Mikhail Gornostaev
6.         Martin Kalouš
7.         Jakub Kamarýt
8.         Matěj Kovačovič
9.         Michal Levák
10.       Jakub Mařák
11.        Jáchym Průša
12.       Vojtěch Slepička
13.       Robin Smíšek
14.       Marek Vojáček
15.       Viola Bařinová
16.       Tereza Doušová
17.       Soňa Fejfarová
18.       Magdalena Fořtová
19.       Zuzana Frašová
20.      Kateřina Klírová
21.       Simona Molcarová
22.      Elen Pecková
23.      Beáta Podhrázká
24.      Vanda Sedničková
25.      Nikola Smíšková
26.      Justýna Tudžaroffová
27.      Amélie Tvrzská
28.      Sofie Viktorová

 

I.B
Třídní učitelka : Mgr. Naděžda Janečková


1.         Jonáš Bareš
2.         Michael Danilovs
3.         Jakub Havlín
4.         Vojtěch Kamarýt
5.         Max Kniewald
6.         Jan Kvapil
7.         Michal Marcinko
8.         Yosif Shakeir
9.         Matyáš Štěpánek
10.         Denis Teska
11.       David Tomko
12.        Nikolas Vácha
13.       Aneta Dobešová
14.       Nela Charlota Doláková
15.       Kristýna Fraňková
16.       Lucie Havlenová
17.       Adéla Kosková
18.       Adeline Křivánková
19.       Agáta Kunrtová
20.       Hloriia Lesmanych
21.      Aljona Maslenchuková
22.       Kateřina Mitašová
23.      Adina Podlipná
24.      Adéla Součková
25.      Kateřina Svobodová
26.      Natálie Šochová
27.      Nela Štípková
28.      Aneta Tyšerová


I.C
Třídní učitelka : Mgr. Lenka Vomelová


1.         Samuel Christoph Ellis
2.         David Fedoranych
3.         Karel Kopejtko
4.         Rostislav Krause
5.         Dominik Nekula
6.         Daniel Novák
7.         Radim Petráš
8.         Matěj Petřík
9.        Danny Šimek
10.      Simon Silvestr Štěrba
11.       Filip Vrančič
12.       Sabina Natali Bartušová
13.       Laura Hlavsová
14.       Alžběta Lily Hloušková
15.       Michaela Hynarová
16.       Agáta Kapitánová
17.       Klára Komínková
18.       Tara Machuldová
19.      Adriana Mruzová
20.       Karolína Němcová
21.      Kamila Pavlíčková
22.      Laura Rákosová
23.      Veronika Rashchupkina
24.      Patrícia Rusinková
25.      Andrea Sobíšková
26.      Nikol Sochrová
27.      Magdaléna Šimečková

print Formát pro tisk