Dnešní datum: 26. 05. 2020, 22. týden roku
Kategorie: Aktuality, Anglie 2019-2020

Informace k zájezdu do Anglie

Informace k zájezdu do AnglieAnglie – květen 2020 – vrácení záloh

Vážení rodiče žáků, kteří byli přihlášeni v letošním školním roce na zájezd do Anglie. Na základě jednání s cestovní kanceláří bylo rozhodnuto, že zaplacené zálohy budou vráceny bez strornopoplatků, tj. v plné výši. Vzhledem k tomu, že vracení financí má určité administrativní postupy, potrvá tento proces delší dobu, nicméně jsme obdrželi příslib, že k vrácení peněz na školní účet dojde ještě v tomto školním roce, tj. do konce června 2020. Následně budete informováni e-mailem od paní hospodářky Dejmové, co učinit proto, aby mohly být peníze vráceny zpět na váš soukromý účet.

Děkujeme za pochopení a spolupráci!
                                                                                                                                     vedení školy

Uvodní informace