Dnešní datum: 7. 08. 2020, 32. týden roku
Kategorie: Aktuality

Aktuální informace ze stavby 9.12.2019

Aktuální informace ze stavby 9.12.2019Vracíme s k pravidelnému informování o průběhu přístavby druhé etapy přístavby naší školy.

Na první pohled není tato stavba z ulice tolik viditelná, ale pro nás je velmi důležitá. Po dokončení tohoto díla získáme osm nových kmenových tříd, jednu velkou hudebnu, dvě speciální učebny (počítačovou a jazykovou). Konečně také vznikne nové zázemí pro učitele, to se rozšíří o šest kabinetů a velkou sborovnu. Součástí přístavby jsou dva sklady, sociální zařízení pro chlapce a dívky, zvýší se počet parkovacích míst a vznikne regulérní přístup pro zásobování školní kuchyně.

Stavba začala v červenci bouráním původního objektu. Během prázdnin a na začátku září probíhaly výkopové práce a zemní práce, byla zahájena betonáž základů a pilot nové školy. V části stavby směrem do ulice V Aleji, kde dříve bývala kuchyně, byly nově vybetonovány sklepy. Po zakládacích pracích se přistoupilo k vyzdívání příček a obvodových zdí. Dominantou stavby je jeřáb, který je opět výborným pomocníkem stavbařů.

Nyní, na konci listopadu, pokračují práce na přízemní části nové budovy, postupně se rýsují nové třídy, kabinety i zázemí. Dodány a připraveny k montáži jsou stropní panely, které uzavřou první nadzemní podlaží. 

FOTOGALERIE

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.