Dnešní datum: 19. 06. 2019, 25. týden roku
Kategorie: 2016/17 archiv

Již podruhé Cambridge zkoušky v Rudné

Již podruhé Cambridge zkoušky v RudnéKe zkouškám YLE se registrovalo 28 studentů, všichni studenti metody Helen Doron English, Podmínkou byl věk alespoň 8 let, tedy student 3. ročníků a výše (umí dobře psát). Letos se nám přihlásil i student 2. třídy a zkoušku zvládl perfektně!!!!

V sobotu 8. dubna se v budově místní základní školy sešlo 28 studentů. Již v 9.00 začalo první testování, které se skládalo ze tří částí. Studenty přijela vyzkoušet pověřená školící skupina z Cambridge. Studentům bylo připraveno občerstvení a během testování byly v místnosti k dispozici všechny učitelky Helen Doron centra: Kristýna Pragerová, Zuzana Terry a Sylvie Labuzíková. Všichni studenti na konci dne měli z testování dobrý pocit, ale každý týden se dožadovali výsledků. Testy se musí zapečetit a poslat do Anglie, kde proběhne hodnocení. Výsledky byly opět výborné.

 

V letošním roce se 14 studentů účastnilo prvního stupně testů STARTERS – Joseph Terry, Rozálie Buštová, Václav Kotvalt, Martin Kotvalt, Eliska Fridrichová, Sofie Žáčková, Filip Bláha, Kamila Pragerová, Žaneta Hrdá, Adam Stojanov, Vojtěch Kučera, Lenka Jelínková, Viktorie Vačířová a Alžběta Cihelková.

 

Pro zkoušku Movers se letos taktéž přihlásilo 14 studentů, někteří z nich již úspěšně složili zkoušku Starters v minulém roce: Jakub Novotný, Kateřina Novotná, Jakub Adam Veverka, Adam Čihák, Marek Libich, Alexander Uhlíř, Petra Vondráčková, Hermion Nell Pešatová, Barbora Dlouhá, Michal Vereš, Ladislav Pěkný, Lada Baštová, Michal Janík a Lukáš Rejchrt.

 

Díky tomu, že již druhým rokem docházíme na místní základní školu, kde nabízíme odpolední kurzy anglického jazyka, se rozrostla naše anglická skupina v Rudné.

 

Letos tedy úspěšně složilo Cambridge zkoušky 14 studentů z místní základní školy.

 

Slavnostní předávání proběhlo v sobotu 17.června za účasti pana starosty Luboše Kocmana a pana řediteleMgr. Pavla Kasala a všechny děti buly pasovány na Rytíře z Cambridge.

 

A proč skládat zkoušky Cambridge English?

 

Děti a středoškoláci, kteří si od základní školy zvyknou na systém postupného skládání jednotlivých stupňů jazykových zkoušek:

  • Mají silnou motivaci a radost z dalšího učení
  • Získají výrazný náskok před ostatními a cizí jazyk se pro ně stane hračkou

  • Bývají zvýhodněni při přijímacích zkouškách na střední a vysoké školy

  • Bez problémů se účastní dlouhodobých výměnných a studijních pobytů v cizině

  • Maturují na výbornou a cizí řečí hovoří téměř jako svou vlastní

I v dalším školním roce plánujeme nabízet kurzy v místní základní škole, ale i v našem centru Helen Doron English Rudná.

 

Hezké léto přeje

Kristýna Pragerová

Helen Doron Rudná

 

www.helendoron.cz

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.